Jezdecký klub Agira

 
 
 

                            JÍZDY NA KONI   OBJEDNÁVANÍ   NAŠE KONĚ   JEŽDĚNÍ ZA VÝPOMOC   USTÁJENÍ   KROUŽEK   PRAXE   HIPOREHABILITACE  NÁŠ TÝM

Kroužek

Jezdecký kroužek je určen pro děti od 7 let.Děti jezdí ve skupinkách po dvou až třech, jízda trvá 45 minut, zbytek času věnujeme čištění koní, krmení, zábavě, výuce formou hry, poznávání nových věcí,  kontaktu s koněm i v jiném směru než jen jízda. Děti by často chtěly zůstat ve stáji o něco déle, než pouze na jízdu, chtějí nakrmit koně suchým pečivem, zkoušet komunikovat s koňmi, dozvědět se o nich něco nového. Mnoho rodičů, ale nemá tolik času, aby s dětmi trávili ve stáji „čas navíc“.  Proto přicházím s myšlenkou zavedení jezdeckého kroužku, který by fungoval nezávisle na přítomnosti rodičů ve stáji, je nutné pouze děti přivést a na konci vyzvednout.

Čas, na který se přihlásíte, bude rozmezí, ve kterém bude vaše dítě jezdit (a v tomto čase bude potřeba,aby bylo určitě přítomno), ale může využít celé časové rozpětí kroužku nebo jeho část podle vašich možností (tzn. ve všední den být u koní od 14:15 do 19 a o víkendu od 12:15 do 17).

 

 

 

Průběh:

Kroužek zahrnuje čištění koní a jízdu trvající 45 minut, vše bude probíhat za asistence cvičitelky. Do jízdy na koni budeme zahrnovat různé soutěže, hry na koňském hřbetě, voltižní cviky. Po jízdě budou následovat další aktivity na statku, někdy si budeme hrát s koněm ze země, jindy se naučíme lonžovat, někdy budeme koně krmit a pozorovat a nezapomeneme ani na povídání o nich.

Více informací naleznete na přihlášce níže

Aktuálně volná místa na jezdeckém kroužku od února 2021 :

přihláška

 Neděle 12:15 1 volné místo pro pokročilé

Neděle 14:00 zcela obsazeno

Úterý 14:15 3 volná místa

Úterý 16 1 volné místo

Sobota 12:15  3 volná místa

Sobota 14:00 2 volná místa

Čtvrtek 14:15 zcela obsazeno

Čtvrtek 16:00 zcela obsazeno