Jezdecký klub Agira

 
 
 

                                              

                            JÍZDY NA KONI   OBJEDNÁVANÍ   NAŠE KONĚ   JEŽDĚNÍ ZA VÝPOMOC   USTÁJENÍ   KROUŽEK   PRAXE   HIPOREHABILITACE  NÁŠ TÝM

NAŠE KONĚ

Amon

Amon je valach plemene hucul, narodil se roku 1996. Na jízdárně i v terénu je hodný a klidný. Vozí většinou děti, ale nemá problém unést i dospělé do 100 kg. Někdy je malinko lenoch, musíte si získat jeho respekt. Při ošetřování s ním ale můžeme nechat malé děti o samotě. Při jízdě na něm používáme bezudidlovou uzdečku.
 
Je vhodný pro začátečníky a počáteční výuku skákání pokročilejších jezdců.
 
 
Agíra

Agíra byla naše oblíbená klisna anglického plnokrevníka, narodila se roku 2000. Účastnila se drezurních závodů stupně L a parkurových ZL. Nejraději skákala nebo cválala z plných sil. Agiru bohužel přemohla kolika, zanechala nám ale po sobě spoustu krásných vzpomínek. Podle ní je pojmenován náš jezdecký klub.

 

 

 
 
Fiona
Fiona je klisna plemene westfálský teplokrevník. Může se pyšnit výkonností S v drezuře, skáče do 1 metru. Je klidná a přívětivá. Při jízdě se nechá pobízet.
 

 

 

 

Denet

Denet je valach plemenčeský teplokrevník, narodil se roku 2001,jeho vykonnost v parkuru je S, v drezuře Z, nicméně prvky L drezury Vás dokáže naučit také. Je hodny při jízdě i na ošetřování.

Daisy Clipper

Clip je valach plemene anglický plnokrevník, narodil se roku 2009,je šikovný na drezuru.

 

Gina

Gina je klisna typu pony, vozí i nejmenší děti, je hodný při jízdě i při ošetřování. Ráda skáče až do výšky 110 cm.

Narozena v roce 2005.

 

 

 

Max

Max je kůň typu pony, měří 148 cm. Klame tělem, při své postavě dokáže přeskočit 110 cm vysokou překážku, drezurně je připravován do stupně L.