AKTUALITY

Minulý týden proběhly poslední závody sezony. Gratulujeme Verče, která se zúčastnila své první drezury úrovně S, umístila se na krásném třetím místě s výsledkem přes 61%. Danča s Ginou se zúčastnily hobby parkuru do 60 cm.

Po úspěšných závodech 25. 9. jsme se rozhodli uspořádat letos ještě jedny. Příští potom budou až na jaře.
V sobotu 12. 11. tedy bude další možnost zazávodit si pro všechny děti i dospělé kteří:
• nemají ještě žádné zkušenosti se závody (ale i pro ty, kteří mají)
• nechtějí (zatím) kupovat speciální závodní oblečení a další výbavu...

Děkujeme všem za účast na závodech 25.9. Přikládáme několik fotografií jako malou vzpomínku. Věříme, že závody byly příjemným zpestřením pro malé i velké. Gratulujeme všem statečným a šikovným závodníkům, pro mnohé z nich to byla jejich úplně první zkušenost.

V sobotu 10.9. jsme byli na závodech v Kovárech. V drezuře Z2 nás reprezentovala Katia s Lolou a Míša se Siwanem. Katia vybojovala 5. místo mezi dospěláky, moc gratulujeme. Miniparkuru se zúčastnila Eliška s Lolou, Simonka s Larou, Míša se Siwanem a Bára se Siwanem. Parkuru do 60 cm se zúčastnila Katia s Lolou, parkur zajely čistě. Všem zúčastněným...

V sobotu se konalo oblastní mistrovství středočeské oblasti v drezuře. Náš klub reprezentovala Verča s Fionou, v kategorii děti obsadily krásné třetí místo. Anička s Fionou obsadila 10. příčku v kategorii junioři.